Kodukord

Tere tulemast Titutriinu sünnipäevamajja!

 1. Titutriinu annab Sulle sünnipäeva pidamiseks nii oma siseruumid kui kinnise mänguhoovi. Maja sisse mahub ca 10 inimest. Kui tegemist on aiapeoga, siis mahub inmesi poole rohkem.
 2. Rendime ruume vastavalt hinnakirjas märgitud ajakavale.Tutvu aegade ja kellaaegadega hinnakirjas. Kui on soov teha suuremaid muudatusi ajakavas (lapse päevane uni, külaliste saabumise ajad kaugemalt, jne), siis anna meile oma soovist aegsasti teada.
 3. Titutriinu majja saate enne pidu sisse 30 minutit varem, et oleks piisavalt aega ettevalmistamiseks.
 4. Rentides Titutriinu sünnipäevamaja ruumid, peate tagama, et alati viibib mängutoas vähemalt 2 täiskasvanut!
 5. Palume hoida korda köögis, kus on teie kasutada kõik vajaminev, mis on tavaliselt ühes toimivas lastega pereköögis. Soovitame kasutada tavalisi nõusid, et tekitada vähem prügi ja reostust.
 6. Palume peale pidu pesta nõud ja panna need restile kuivama või kuivatada.
 7. Palume vastutavatel täiskasvanutel hoida silm peal peohoos ülemeelikuks kippuvatel lastel nii siseruumides kui õuealal, et ei juhtuks õnnetusi. Palun sekkuge laste ülemeelikusse mänguhoogu õigeaegselt ja vastutustundega. Oma lapse eest vastutab mängutoas lapsevanem või tema täiskasvanud saatja. Põhivastutus langeb sünnipäevamaja rentinud isikule. Titutriinu sünnipäevamaja ei vastuta lastega toimunud õnnetusjuhtumite eest, mis ei ole seotud meie tahtlikust või tahtmatust tegevusest/tegevusetusest.
 8. Meie sünnipäevamaja siseruumides ei suitsetata!
 9. Kindlasti ei sobi ka laste sünnipäevale kange alkohol ega alkohol suurtes kogustes.
 10. Palume hoida puhtust ka meie suurel diivanil, mis on möeldud täiskasvanutele istumiseks, mitte lastele mängimiseks ja sellel hüppamiseks. Palume ka söökide ja jookidega mitte diivanile sattuda.
 11. Palume, et lapsed sööksid ja jooksid sünnipäevasööke jm ainult selleks ette nähtud söögilaua ääres, et hoida nii puhtust kui eelkõige kaitsta lapsi õnnetusjuhtumite eest, mis võivad juhtuda söögiga ringi joostes.
 12. Kuumade söökide ja jookide ettevalmistamisl palume olla tähelepanelikud, et need ei satuks väikelaste käeulatusse.
 13. Palume sünnipäevamaja siseruumidesse ega õuealale lemmikloomi mitte tuua.
 14. Mängutoas ja selle lähiümbruses on keelatud kasutada pürotehnilisi tooteid.
 15. Lubame oma sünnipäevamajas kasutada kasutada ka konfeti kahureid tordiküünlaid, samuti tuld purskavaid ja säraküünlaid, kui on täidetud elementaarsed ohtusnõuded. Küünlad põlevad vaid tordi peal, need süütab täiskasvanu. Tort asub laual. Palun võta küünlad ettevaatlikult tordilt, et küünlarasv ei tilguks koogile ega lauale.
 16. Sisehoovis grillides palume jälgida kõiki elementaarseid ohutusnõudeid, mida jälgid ka oma kodus grillides.
 17. Meie broneerimistasu on 20 eurot, mille palume tasuda vähemalt 5 päeva ennem pidu. Maksmata broneeringut hoiame broneerija nimel 24 h, seejärel vabaneb aeg uutele broneerimistele. Titutriinu sünnipäevamaja EI TAGASTA juba tasutud broneeringut! Leiame rõõmuga teise aja peo pidamiseks!
 18. Sünnipäevamaja broneerija, kelle kasutusse me Titutriiinu ruumid ja hooviala anname, vastutab sünnipäevamaja vara nig inventari eest ning kohustub tema peo ajal tekkinud kahju materiaalselt hüvitama!
 19. Lõpparveldus toimub ennem pidu ülekandega või kohapeal sularahas. Broneerimistasu arvestatame kogusummast maha.